ПОДІЇ | Всі Події

Тривають тренінги для абітурієнтів

Київський Медичний Університет ще в 2019 році розпочав серію безкоштовних тренінгів для вступників з першої медичної допомоги. На жаль, у 2022 році, у зв’язку з повномасштабним вторгненням нам довелось внести корективи і тепер проводимо їх на тему “Етапи та алгоритми надання медичної допомоги пораненим в ході бойових дій/атак на цивільні об’єкти”, які сьогодні є надважливими для всіх.

Черговий тренінг відбувся 10 травня 2023 року у Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ – одного з кращих в Україні. Під керівництвом досвідченого хірурга, директора Центру Федорчука Антона Олексійовича абітурієнти опрацювали всі етапи (станції) надання медичної допомоги пораненому у зоні бойових дій, які включали у себе невідкладну домедичну допомогу пораненим, проведення серцево-легеневої реанімації, базові медичні навички та базові хірургічні навички.

Учні з задоволенням вивчали етапи надання медичної допомоги на сучасних манекенах та муляжах Центру симуляційного навчання та оцінювання Київського Медичного Університету.

Чекаємо вас на тренінгах, не втратьте можливість опанувати цінні практичні навики, які можуть врятувати життя!

Слідкуйте за анонсами наших наступних тренінгів на нашому сайті та у соціальних мережах.

11.05.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери