ПОДІЇ | Всі Події

Тривають екскурсії до клінік-баз стажування

2 квітня 2024 року відбулася екскурсія до Київського міського медичного центру “Академія здоров’я людини”, що розташований за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121. Медичний центр здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”. Екскурсію проводила представник клініки Янишевська Світлана.

Вона розказала відвідувачам про напрямки роботи та основні відділення медичного центру. Екскурсанти відвідали жіночу консультацію, прийомне відділення, гінекологічне, пологове, хірургічне та патології вагітності, мали змогу побачити операційну. Світлана розповіла екскурсантам про особливості проходження інтернатури в медичному центрі, різноманітні програми для пацієнтів, надала вичерпні відповіді на всі питання екскурсантів.

5 квітня 2024 року пройшла екскурсія до офтальмологічної клініки “Зір 100%”, що розташована за адресою: Дніпровська набережна, 23. Клініка здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Офтальмологія”. Екскурсію проводив один з провідних офтальмологів, директор клініки Жабоєдов Дмитро Геннадійович.

Майбутні інтерни познайомилися з клінікою: відвідали кабінети первинного прийому, діагностики зору, маніпуляційну, операційний блок та кабінет лікування дітей з вадами зору.
Екскурсантам показали, як проводиться діагностика зору, вимірюється очний тиск, оптична когерентна томографія. Також студенти змогли відвідати операцію з факоемульсифікації катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи. Дмитро Геннадійович розповів про особливості підготовки інтернів на базі клініки, надав вичерпні відповіді на питання.

10 квітня відбулася екскурсія до дерматологічної клініки “MyDerm”, що розташована за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11б. Клініка здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Дерматовенерологія”. Екскурсію проводила відповідальна за інтернів Тетяна Мілевська та інтерн КМУ другого року Маргарита Воінкова. Вони розказали відвідувачам про основні напрямки роботи медичного центру. Екскурсанти відвідали косметологічний кабінет, кабінет діагностики шкірних новоутворень, хірургічних втручань та подолога.

Лікар-інтерн розповіла про особливості проходження інтернатури в клініці. Тетяна надала вичерпні відповіді на всі питання екскурсантів щодо відбору в інтернатуру, який складатиметься з попереднього тестування та співбесіди; особливостей роботи клініки та організації навчання інтернів.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на весну-літо дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55
https://kmu.edu.ua/bpr/
https://intern.kmu.edu.ua/

12.04.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери