ПОДІЇ | Всі Події

Триває профорієнтаційна робота по школам міста Києва

Профорієнтаційна робота з молоддю – один з напрямів роботи сучасного закладу вищої освіти. З початком 2024 року відновилася профорієнтаційна робота Київського Медичного Університету.

18 січня 2024 року під керівництвом завідувача кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Копчак Оксани Вікторівни співробітники кафедри – асистенти Черняк Світлана Ярославівна та Дмитрашко В’ячеслав Владиславович, а також освітній асистент кафедри лікар-інтерн Іващенко Анастасія відвідали Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер».

У рамках профорієнтаційної роботи увазі учнів було запропоновано цікаві лекції з профілактики захворювань порожнини рота та гігієни (для учнів 8-9 класів та окремо для учнів 10-11 класів), а також їх ознайомили зі структурою університету, особливостями проведення занять та тренінгів в стоматологічному та медичному Центрах Симуляційного Навчання та Оцінювання КМУ. Наша лікарка-інтерн Анастасія поділилася досвідом вступу та навчання в КМУ: від першого курсу до інтернатури; розповіла про безліч можливостей, які відкриваються під час навчання і як важливо їх використовувати. Школярі із задоволенням слухали підготовлену інформацію та задавали питання, які їх зацікавили. Після презентації, усіх бажаючих було запрошено на тренінги для абітурієнтів, які постійно проходять в КМУ. Близько 20 учнів уже виявили бажання прийняти участь у тренінгах і отримали детальну інформацію.

15 та 18 січня 2024 року старший викладач кафедри української та латинської мов Редько-Шпак Леся Вікторівна відвідала разом зі студентами медичного факультету школи №189, №190 та гімназію №123, де вони поділилися своїми позитивними враженнями про навчання в КМУ, а викладачка презентувала найбільш важливу для кожного абітурієнта інформацію – переваги навчання в КМУ, можливості особистісного розвитку та особливості здобуття найбільш гуманної та почесної професії медичного працівника.

Раді будемо бачити випускників шкіл студентами Київського Медичного Університету!

18.01.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери