Тренінги з ефективних комунікацій від Освітнього Хабу тривають!

Тренінги Освітнього Хабу вже стали гарною традицією нашого Університету. Протягом двох тижнів поспіль відбулися 2 модулі тренінгу з ефективних комунікацій: «Ефективний фідбек: як говорити так, щоб вас почули. Лайфхаки від експерта» і «Комунікативні бар’єри та успішна адаптація до співрозмовника», які провели практикуючі психологи, коучі, тренери Освітнього Хабу міста Києва Вікторія Данилевська та Злата Біневич.

На тренінгах студенти, інтерни, викладачі та співробітники Університету дізнались, як побудувати конструктивні і приємні стосунки з різними людьми, навчитися правильно давати фідбек оточуючим і вміти конструктивно реагувати самому на різні конфліктні ситуації, долати комунікативні бар’єри, що часто виникають в процесі спілкування та завжди бути почутим і зрозумілим. За результатами відвідування двох останніх тренінгів слухачі отримали електронні сертифікати.

Дякуємо Освітньому Хабу і його тренерам за цікаві та корисні тренінги! Нагадуємо, що після закінчення карантину лекції продовжитимуться в стінах Університету!

ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021
28 Лютого 2020