Тренінг з основ надання невідкладної допомоги дітям

У поточному місяці кафедра дитячих хвороб організувала для іноземних студентів шостого курсу тренінг «Перша невідкладна допомога дітям».

Тренінг розроблений за рекомендаціями Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council) і надає основи надання першої допомоги дітям. Проводили його фахівці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва й Всеукраїнська спілка парамедиків.

Під час заняття студенти відпрацювали навики серцево-легеневої реанімації, дефібриляції, зупинки кровотечі, звільнення дихальних шляхів від стороннього тіла, оволоділи невідкладною допомогою при гострій алергічній реакції, стенозі верхніх дихальних шляхів, судомах, опіках та травмі. Студенти опановували навики на фантомах.

Навчання проводилося англійською мовою. По завершенні тренінгу студенти склали іспит та отримали сертифікат.

Студенти залишилися в захопленні від тренінгу. Голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус відзначив високий рівень підготовки наших студентів.

ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021