Тренінг з основ надання невідкладної допомоги дітям

У поточному місяці кафедра дитячих хвороб організувала для іноземних студентів шостого курсу тренінг «Перша невідкладна допомога дітям».

Тренінг розроблений за рекомендаціями Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council) і надає основи надання першої допомоги дітям. Проводили його фахівці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва й Всеукраїнська спілка парамедиків.

Під час заняття студенти відпрацювали навики серцево-легеневої реанімації, дефібриляції, зупинки кровотечі, звільнення дихальних шляхів від стороннього тіла, оволоділи невідкладною допомогою при гострій алергічній реакції, стенозі верхніх дихальних шляхів, судомах, опіках та травмі. Студенти опановували навики на фантомах.

Навчання проводилося англійською мовою. По завершенні тренінгу студенти склали іспит та отримали сертифікат.

Студенти залишилися в захопленні від тренінгу. Голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус відзначив високий рівень підготовки наших студентів.

ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021