Термінова інформація для студентів та майбутніх студентів КМУ!

Партнер КМУ – об’єднання клінік «Ернст фон Бергманн Потсдам» (далі – КЕvB) — прогресивні спеціалізовані стаціонарні медичні заклади, які є одними з найбільших і найкраще обладнаних в регіоні-метрополії Берлін / Брандербург.

До складу концерну «Ернст фор Бергманн» входять 29 клінік і відділень з понад 1700 ліжко-місцями і 3000 штатними працівниками в містах Потсдам, Бад Бельціг і Форст (Лаузиц) пропонують БЕЗКОШТОВНЕ стажування для тих студентів, хто має диплом медичного коледжа (медичні сестри, фельдшери) в вересні 2017 року! Всі охочі мають подати до ректорату КМУ  мотиваційний лист (умови буде оприлюднено дещо пізніше) – слідкуйте за нашими новинами на сайті.

Загальна кількість стажистів біля 40 осіб! Скористуйтеся унікальною пропозицією від КМУ та партнерів!
15.08.2017
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021