Теленгатор Олександр Якович – почесний професор Київського медичного університету

На початку грудня 2020 року Вчена рада Київського медичного університету присвоїла Теленгатору Олександру Яковичу, доценту кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, кандидату медичних наук  звання  Почесного професора.

Це високе звання присвоєне Олександру Яковичу за багаторічну працю у Київському медичному університеті, заслуги в організаційно-адміністративній, науково-педагогічній роботі, а також заходах, спрямованих на підвищення авторитету Університету як національного та міжнародно-визнаного навчального закладу.

Диплом «Почесний професор університету» науковцю вручив президент КМУ Олександр Валерійович Поканевич.

Вітаємо Олександра Яковича з почесною нагородою і бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя та успіхів на професійній ниві!

24.12.2020