Телеконференція з студентами 4 курсу медичного факультету КМУ УАНМ, які знаходяться на літній виробничий практиці у м. Кнурів, Польща.

Сьогодні пройшла телеконференція з студентами 4 курсу медичного факультету КМУ УАНМ, які знаходяться на літній виробничий практиці у м. Кнурів, Польща. В заході прийняли участь: президент КМУ УАНМ Поканевич О.В. та декан медичного факультету Стадник В.Я., а також абітуріенти, які обрали наш Університет в цьому році. Наші студенти поділилися своїми враженнями від практики і побажали успіхів своїм майбутнім колегам.

24.07.2014
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021