Святкуємо день народження Києва. Екскурсія до національного музею-заповідника «Софія Київська»

З нагоди святкування Дня міста студенти та викладачі підготовчого відділення відвідали Національний музей-заповідник «Софія Київська», тому що історія Києва починається саме тут!

У 2011 році за рішенням ЮНЕСКО на міжнародному і державному рівнях урочисто відзначено 1000-річчя заснування Софії Київської. На початку ХХІ ст. здійснені значні за обсягом ремонтно-реставраційні роботи: зміцнені конструкції, відреставровані фасади та інтер’єр, оновлена позолота бані. Вперше за багато років пам’ятку відкрито для відвідування. Давньоруські літописи згадують про закладення Святої Софії Премудрості Божої хрестителем Русі, великим київським князем Володимиром Святославичем, та завершення його сином і спадкоємцем Ярославом Мудрим.

Софійський собор у Києві – пам’ятка знакова. Якщо вселенським символом храму Премудрості була і залишається Софія Константинопольська, то для усього світу східних слов’ян таким символом є Софія Київська – справжній меморіал Хрещення Русі. І дотепер в історичному центрі древнього Києва вже тисячу років височіє цей грандіозний собор, найдревніший християнський храм, що повністю зберігся на східнослов’янських теренах і дійшов до наших часів з героїчної доби Київської Русі.

Софійський собор зберігає чудову давню архітектуру і найповніший у світі ансамбль оригінальних мозаїк і фресок ХІ ст. Вони є справжніми шедеврами світового мистецтва. Велич і неповторна краса Святої Софії створили їй славу справжнього чуда світу.

Сподіваємось, що враження, які отримали при відвідуванні музею наші студенти, надовго залишаться у їхніх спогадах.

[slideshow_deploy id=’2635’]

07.06.2016
БЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Березня 2024
БЕР
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Запрошуємо випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера, провідної мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»! Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 28 березня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
27 Березня 2024
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.