Студентський актив КМУ привітав з Великоднем ветеранів Університету

Великдень – це особливе свято для кожного із нас. Напередодні Великодня ми всі потребуємо більше любові, прощення і добрих справ.

Студентський актив Київського медичного університету у складі наступних студентів: Чуняк Крістіни (3 курс стоматологічного факультету), Біжан Анастасії (2 курс стоматологічного факультету), Добровольської Мар‘яни (1 курс медичного факультету), Ільїної Марії (3 курс стоматологічного факультету), Рибінської Олександри (2 курс медичного факультету) та Мосійчука Дмитра (2 курс медичного факультету) особисто привітав ветеранів КМУ з Великоднем, вручив їм святкові подарункові набори, подякував за багаторічну працю та побажав міцного здоров’я, радості і достатку у їхніх домівках.

Сподіваємось, що традиції турботи та підтримки старшим залишаться в нашій культурі не лише на свята, а й у повсякденному житті. Вітаємо всіх з Великоднем, бажаємо щастя, радості, віри і добробуту! Нехай це чудове свято принесе любов та світло у ваші родини і дарує щастя та добро!

29.04.2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час:14 травня 2021 року о 16:00.
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
11 Травня 2021
ТРА