Студентська спартакіада 2015 року КМУ УАНМ

16 вересня 2015 року була проведена Студентська спартакіада 2015 Київського медичного університету УАНМ  базі СК «Восход» з метою реалізації завдань Державної політики розвитку фізичної культури та спорту для підвищення фізичної підготовки персоналу та залучення студентства до регулярних занять фізичною культурою і спортом.
Почесними гостями заходу були проректор Мегедь В.П., декани медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.
Також були присутні викладачі всіх кафедр, співробітники деканатів, члени Студентської ради, студдекани медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів. Ведучими були Сільченко Анастасія та Андарі Сюзана.
Студенти 1-2 курсів всіх факультетів, а також іноземні студентів мали змогу взяти участь у змаганнях із бігу, турнірі з мініфутболу, естафеті, стрибках у довжину з місця, гирьового спорту та перетягуванні канату.
За участь у турнірі з міні-футболу учасникам було вручено 4 кубки: I місце посіли – іноземні студенти; II – стоматологічний факультет; III – фармацевтичний факультет; IV – медичний факультет.
Результати естафета 4 х 100м (хлопці) такі: I – іноземні студенти; II – стоматологічний фак.; III – медичний фак.
Результати естафети 4 х 100м (дівчата) такі: І-іноземні студенти; IІ – медичний факультет; ІІІ-стоматологічний факультет.
Перетягування канату (хлопці): I – стоматологічний факультет; II – медичний факультет; III – іноземні студенти.
Перетягування канату (дівчата): I – фармацевтичний факультет; II – іноземні студенти; ІІІ – медичний факультет.
Біг на 100м: I місце – Зубков Дмитро; II місце – Харлов Тимур, III місце – Кудляк Андрій.
Біг 60м: I місце – Андріяш Анастасія; II місце – Монарх Ольга; III місце – Дворук Наталія і Афанасьєва Анастасія.
Стрибки у довжину (хлопці): I місце – Аль-Табаа Омар; II місце – Зубков Дмитро; III місце – Гаврилов Артем.
Стрибки у довжину (дівчата): I місце – Андріяш Анастасія; II місце – Кушнір Ірина; III місце – Колядіна Кароліна.
Підіймання гирі: I місце – Лисюк Вячеслав; II місце – Сидорчук Олексій; III місце – Боровик Олександр.
Перше місце за загальною кількістю балів посів медичний факультет, набравши 24 бали, друге місце – стоматологічний факультет, третє місце розділили іноземні студенти та фармацевтичний факультет (по 10 балів).

18.09.2015
ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE