Студентська спартакіада 2015 року КМУ УАНМ

16 вересня 2015 року була проведена Студентська спартакіада 2015 Київського медичного університету УАНМ  базі СК «Восход» з метою реалізації завдань Державної політики розвитку фізичної культури та спорту для підвищення фізичної підготовки персоналу та залучення студентства до регулярних занять фізичною культурою і спортом.
Почесними гостями заходу були проректор Мегедь В.П., декани медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.
Також були присутні викладачі всіх кафедр, співробітники деканатів, члени Студентської ради, студдекани медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів. Ведучими були Сільченко Анастасія та Андарі Сюзана.
Студенти 1-2 курсів всіх факультетів, а також іноземні студентів мали змогу взяти участь у змаганнях із бігу, турнірі з мініфутболу, естафеті, стрибках у довжину з місця, гирьового спорту та перетягуванні канату.
За участь у турнірі з міні-футболу учасникам було вручено 4 кубки: I місце посіли – іноземні студенти; II – стоматологічний факультет; III – фармацевтичний факультет; IV – медичний факультет.
Результати естафета 4 х 100м (хлопці) такі: I – іноземні студенти; II – стоматологічний фак.; III – медичний фак.
Результати естафети 4 х 100м (дівчата) такі: І-іноземні студенти; IІ – медичний факультет; ІІІ-стоматологічний факультет.
Перетягування канату (хлопці): I – стоматологічний факультет; II – медичний факультет; III – іноземні студенти.
Перетягування канату (дівчата): I – фармацевтичний факультет; II – іноземні студенти; ІІІ – медичний факультет.
Біг на 100м: I місце – Зубков Дмитро; II місце – Харлов Тимур, III місце – Кудляк Андрій.
Біг 60м: I місце – Андріяш Анастасія; II місце – Монарх Ольга; III місце – Дворук Наталія і Афанасьєва Анастасія.
Стрибки у довжину (хлопці): I місце – Аль-Табаа Омар; II місце – Зубков Дмитро; III місце – Гаврилов Артем.
Стрибки у довжину (дівчата): I місце – Андріяш Анастасія; II місце – Кушнір Ірина; III місце – Колядіна Кароліна.
Підіймання гирі: I місце – Лисюк Вячеслав; II місце – Сидорчук Олексій; III місце – Боровик Олександр.
Перше місце за загальною кількістю балів посів медичний факультет, набравши 24 бали, друге місце – стоматологічний факультет, третє місце розділили іноземні студенти та фармацевтичний факультет (по 10 балів).

[slideshow_deploy id=’2143’]

18.09.2015
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024