STUDENTS’ PATHOLOGY CLUB запрошує на першу онлайн-трансляцію!

STUDENTS’ PATHOLOGY CLUB  запрошує долучитися до першої онлайн-трансляції, присвяченої вусопаду – місяцю поінформованості про злоякісні новоутворення чоловічої статевої системи.

Дивіться нашу двомовну онлайн-трансляцію 23 листопада о 17:00 на YouTube-каналі клубу.

Наші спікери:

• Гичка Сергій Григорович, завідувач кафедри патологічної анатомії, гістології та судової медицини, доктор медичних наук, професор, академік АН ВШ України, президент Асоціації патологоанатомів України, який розповість про клуб, а також про роль лікаря-патолога у сучасній медицині
  • Марина Байдюк, кандидат технічних наук, асистент кафедри біології Джорджтаунського університету, Вашингтон, округ Колумбія (США) з доповіддю «Аналіз експресії генів: від одного до тисячі» (з українським перекладом)
  • Максим Пікуль, провідний лікар-уролог та онколог, кандидат медичних наук, з доповіддю «Рак передміхурової залози. Сучасний стан проблеми»
  • Софія Ніколаєнко, лікар-патологоанатом та супервізор клубу, з доповіддю «Еволюція раку передміхурової залози»
  • наші  студенти-учасники з доповідями про сучасні протоколи морфологічної діагностики раку передміхурової залози, цікавим клінічним кейсом та аналітикою клубу

Захід відбудеться за підтримки ГО “Асоціація патологоанатомів України”, ПВНЗ «Київський медичний університет», Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Центру інноваційних медичних технологій НАН України.

Приєднуйтеся, висловлюйте ваші ідеї, допоможіть нам у розвитку проєкту!

Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024