ПОДІЇ | Всі Події

Студенти-стоматологи успішно склали ОСКІ

18 червня 2021 року вперше у Київському медичному університеті пройшла друга частина ЄДКІ (єдиного державного кваліфікаційного іспиту) – ОСКІ (об’єктивний структурований клінічний іспит) для студентів-випускників за спеціальністю 221 –«Стоматологія». Іспит успішно склали всі студенти (41 особа).

Іспит складався з 12-ти станцій, серед яких: терапевтична, хірургічна, ортопедична, дитяча терапевтична, дитяча хірургічна стоматологія, ортодонтія та інші.

(Довідка: Об’єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ) (Objective Structured Clinical Examination – OSCE) – це нова сучасна форма оцінювання знань студентів, що використовується у медичній освіті. Цим іспитом оцінюється готовність випускника до провадження професійної діяльності, відповідно до вимог стандарту вищої освіти, шляхом демонстрування практичних (клінічних) компонентів професійної компетентності на реальному об’єкті (людина) або на моделі (фантом, муляж, симулятори тощо). При цьому студенту пропонують вирішити різні клінічні ситуації, спостерігають за його діями, аналізують їх та максимально об’єктивно оцінюють його знання, вміння самостійно обстежити хворого, поставити діагноз, провести лікарську маніпуляцію, надати кваліфіковану допомогу тощо.)

 

29.06.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери