НОВИНИ | Всі Новини
Студенти КМУ взяли участь як волонтери у Забігу, присвяченому пам’яті загиблих воїнів АТО

Після свята Дня Незалежності України Київська громада на чолі з батьками заглибих воїнів АТО вшанувала пам‘ять загиблих бійців, влаштувавши забіг на честь ВОЇНІВ АТО.

Ця подія не обійшла Київський медичний університет  #kyivmedicaluniversity

Разом із головами районних адміністрацій міста Києва команда волонтерів із Київського медичного університету допомагала в організації цього проекту, а дехто пробіг цю естафету разом із іншими учасниками. Протягом всього маршруту було встановлено декілька постерів зі світлинами загиблих бійців з кожного району Києва. Разом із адміністрацією студенти КМУ не тільки спілкувалися із батьками, виказуючи їм велику подяку, а також підняли питання про перейменування декількох вулиць на честь загиблих, одним із котрих є наш колега, військовий медик, який ціною свого життя, врятував чотирьох бійців. Всі уважно слухали сумні історії офіцерів, які все ж таки змогли повернутися з війни.

Київський медичний університет плекає найкращі традиції патріотичної освіти своїх студентів, виховуючи в них не лише повагу до професії, але й повагу до Батьківщини!

27.08.2018
ЛИС
Курс мануального масажу
Тривалість: 25.11.19 - 13.12.19