ПОДІЇ | Всі Події

Студенти КМУ взяли участь XІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Студенти-першокурсники під керівництвом старшого викладача Боголюбової М.М. кафедри української та латинської мов КМУ взяли участь у ІІІ етапі XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Голова оргкомітету конкурсу став Мегедь В.П., проректор з науково-педагогічної, виховної роботи та міжнародних зв’язків, доктор медичних наук, професор, а головою журі Кірик Т.В., завідувач кафедрою української та латинської мов, кандидат педагогічних наук, доцент.

Захід відбувся 1 листопада 2021 року і був присвячений Дню української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада.

За умовами конкурсу потрібно було записати відео з декламацією вірша Т.Г. Шевченка та написати власний твір на тему культури, моралі, духовних цінностей українського народу, про які писав у своїх творах великий Кобзар.

За результатами конкурсу переможцями стали:
І місце – Яковлева Олександра, група М2101, науковий керівник Флегонтова Н.М;
ІІ місце – Петренко Ольга, група Ф2101, науковий керівник Ляліна О.О.;
ІІІ місце – Гончаренко Дарія, група М2102, науковий керівник Флегонтова Н.М.

Вітаємо переможців конкурсу та запрошуємо всіх приєднатися до радіодиктанту національної єдності, який відбудеться 9 листопада о 10:00 в День української писемності та мови.

03.11.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери