Студенти КМУ відвідали Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України!

Члени студентського наукового гуртка кафедри профілактичної та соціальної медицини, мікробіології та епідеміології ПВНЗ «Київський медичний університет» відвідали Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України (далі ІМВ НАНУ) і ознайомилися з інноваційними розробками відділу проблем інтерферону та імуномодуляторів. Студентам дали уяву про основні принципи встановлення біологічної активності наноматеріалів при вірусних інфекціях та інших патологічних станах, зокрема, порушенні репродуктивної функції та недостатності серцево-судинної системи.

Студенти відвідали випробувальну лабораторію грибостійкості і мікробіологічних досліджень технічних, медичних виробів і матеріалів ІМВ НАН України, де розглянули основи менеджменту якості при організації роботи таких лабораторій, відповідно, ISO\IEC 17025:2006. В рамках екскурсії до ІМВ НАНУ студенти ознайомилися з обладнанням відділу фізіології промислових мікроорганізмів для виробництва пробіотичних препаратів на основі молочнокислих бактерій та біфідобактерій.

Долучайтеся до роботи студентської наукової спільности та студентських наукових гуртків!

17.10.2018
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021