ПОДІЇ | Всі Події

Студенти КМУ відвідали Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України!

Члени студентського наукового гуртка кафедри профілактичної та соціальної медицини, мікробіології та епідеміології ПВНЗ «Київський медичний університет» відвідали Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України (далі ІМВ НАНУ) і ознайомилися з інноваційними розробками відділу проблем інтерферону та імуномодуляторів. Студентам дали уяву про основні принципи встановлення біологічної активності наноматеріалів при вірусних інфекціях та інших патологічних станах, зокрема, порушенні репродуктивної функції та недостатності серцево-судинної системи.

Студенти відвідали випробувальну лабораторію грибостійкості і мікробіологічних досліджень технічних, медичних виробів і матеріалів ІМВ НАН України, де розглянули основи менеджменту якості при організації роботи таких лабораторій, відповідно, ISO\IEC 17025:2006. В рамках екскурсії до ІМВ НАНУ студенти ознайомилися з обладнанням відділу фізіології промислових мікроорганізмів для виробництва пробіотичних препаратів на основі молочнокислих бактерій та біфідобактерій.

Долучайтеся до роботи студентської наукової спільности та студентських наукових гуртків!

 

17.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події
15
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери