Студенти КМУ у проекті The School

Вже з наступного місяця стартує вступна кампанія до Київського медичного університету, а хто краще розкаже про навчання в університеті абітурієнтам, як не самі студенти КМУ.

Тож, пропонуємо вашій увазі відео проекту The School, у якому студентка 3 курсу медичного факультету Аміна Іршадова розповість, чи можна медикам поєднувати роботу та навчання, чи варто їм розраховувати на гідну зарплатню і чому вона обрала саме цю професію.

(The School – проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube-каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання. Інформаційний партнер проекту – Освіта.ua.)

17.06.2021