Студенти КМУ на заході “Намалюй життя в любові”!

22 жовтня за ініціативою Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та керівника Апарату Калашника Миколи Володимировича була організована та проведена акція “Намалюй життя в любові”, яка має на меті ліквідацію написів з посиланнями на інформаційні ресурси для придбання наркотичних засобів, нанесених на будівлю.

Акція відбувалась на території палацу культури “Дарниця” в Дарницькому районі. Активну роботу щодо залучення студентів провела Рада з питань молодіжної політики при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, представники якої є Марват Зораван (студент Медичного коледжу №3) та Гришков Микола – Голова студентської ради ПВНЗ “Київський медичний університет”. Завдяки їхнім зусиллям на захід зібралися більше 150 студентів, з них – більше 80 студентів КМУ.

Захід розпочався із виступів народних співаків, вітальне слово промовили очільники Дарницької РДА. Незважаючи на негоду, всі дуже активно взялися до справи, заради якої зібралися – замалювати всі написи, пов’язані з наркотиками. Студенти Київського медичного університету охоче підтримали цей захід,  тому що, як ніхто інший, розуміють руйнівний вплив наркотиків на організм та психіку людини. Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity пропогує активний та здоровий спосіб життя!

Молодь – майбутнє нашої Держави, і хочеться вірити, що завдяки таким заходам наша країна зміниться на краще!

Щиро вдячні Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації та особисто керівнику Апарату Калашнику М.В. та за проведення подібних акцій та за залучення студентства до заходів!

ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE