Студенти КМУ на заході “Намалюй життя в любові”!

22 жовтня за ініціативою Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та керівника Апарату Калашника Миколи Володимировича була організована та проведена акція “Намалюй життя в любові”, яка має на меті ліквідацію написів з посиланнями на інформаційні ресурси для придбання наркотичних засобів, нанесених на будівлю.

Акція відбувалась на території палацу культури “Дарниця” в Дарницькому районі. Активну роботу щодо залучення студентів провела Рада з питань молодіжної політики при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, представники якої є Марват Зораван (студент Медичного коледжу №3) та Гришков Микола – Голова студентської ради ПВНЗ “Київський медичний університет”. Завдяки їхнім зусиллям на захід зібралися більше 150 студентів, з них – більше 80 студентів КМУ.

Захід розпочався із виступів народних співаків, вітальне слово промовили очільники Дарницької РДА. Незважаючи на негоду, всі дуже активно взялися до справи, заради якої зібралися – замалювати всі написи, пов’язані з наркотиками. Студенти Київського медичного університету охоче підтримали цей захід,  тому що, як ніхто інший, розуміють руйнівний вплив наркотиків на організм та психіку людини. Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity пропогує активний та здоровий спосіб життя!

Молодь – майбутнє нашої Держави, і хочеться вірити, що завдяки таким заходам наша країна зміниться на краще!

Щиро вдячні Дарницькій районній в м. Києві державній адміністрації та особисто керівнику Апарату Калашнику М.В. та за проведення подібних акцій та за залучення студентства до заходів!

[slideshow_deploy id=’4589’]

Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024