Студенти-іноземці відкривають для себе Київ: Музей-аптека на Подолі

Для майбутніх лікарів та фармацевтів знання історії розвитку фармацевтичної справи дуже важливе не тільки у світовому масштабі, а й у регіональному! Тому для іноземних громадян є необхідним відвідування Музею-аптеки – невеличкого старовинного будиночка, який зберігся на Подолі аж з 1728 року!

Не всі кияни знають про це цікаве місце, але викладачі підготовчого відділення намагаються познайомити студентів-іноземців саме з такими знаковими для майбутніх медиків перлинами міста Києва. Цього разу всі групи провели незабутній час у Старому Києві разом з завідувачем підготовчого відділення для іноземних громадян Мірошниченко А.В., викладачами відділення Сінгх Ю.І., Приходько І.Г. та головою Ради іноземних студентів КМУ Герхарт Д.Р.

Музей розташований між трьома монастирями у найбільш потаємній частині Подолу та й сам є таємницею – у його підземеллях історики ще знаходять старожитності. Більша частина внутрішнього оформлення аптеки складається зі справжніх речей її колишніх власників – видатної родини Бунге, німецьких фармацевтів та громадських діячів, але у нижніх приміщеннях є інсталяції, пов’язані з особливостями української народної медицини. Співробітники завжди раді відвідувачам, не залишають без відповідей будь-які питання! А наших хлопців і дівчат цікавило все: як виробляли ліки у ті часи, яку сировину використовували, чим відрізняється аптекарська справа у Києві від їхніх країн або чим схожа, чи відомі нам видатні лікарі з інших країн? Питань було багато, але найголовніше – це доторкнутися до невідомого, залишити для себе мотивацію до навчання та безліч фото на пам’ять!

30.06.2020
ВЕР