ПОДІЇ | Всі Події

Студенти фармацевтичного факультету склали перший випускний іспит-онлайн

Запровадження в Україні обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, вимагає пошуку нових форм та способів навчання і складання атестації. Дистанційне навчання – новий виклик для системи медичної освіти. Воно вимагає нових знань та умінь, швидкого реагування, обрання дієвих онлайн-інструментів для проведення занять, як від викладачів, так і від студентів.

Виклик було гідно прийнято всіма учасниками освітнього процесу Київського медичного університету, яким вдалося швидко адаптуватися до нових умов про що свідчить вдала організація, проведення і складання першого в історії Університету випускного комплексного практично-орієнтованого онлайн-іспиту на кафедрі фармацевтичного менеджменту, клінічної фармації, технології ліків. Головував на іспиті доктор фармацевтичних наук, професор кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії Геращенко Ігор Іванович.

Випускний іспит складався із двох частин. Перша частина – це робота над практичним випадком, що містить детальний текстовий опис, фото, відеоматеріали, аудіозаписи, копії результатів лабораторних досліджень, додаткові матеріали. Друга частина – оцінювання у випускника рівня сформованості умінь та навичок, проводиться дистанційно у вигляді вирішення ситуаційних задач із можливим застосуванням цифрових навчально-наочних матеріалів та віртуальних симуляторів.

Після отримання письмових робіт студентів, екзаменаційна комісія провела їх розгляд відповідно до затверджених критеріїв оцінювання та за допомогою відеозв’язку  члени екзаменаційної комісії провели співбесіду зі студентами, задали уточнюючі питання після чого, надали свій відгук виконаній роботі.

Це чудовий шанс для освітянського середовища зробити українську медичну і фармацевтичну освіту більш конкурентоспроможною, гнучкою, привабливою і якісною.

10.06.2020
ПОДІЇ | Всі Події
23
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери