Студенти фармацевтичного факультету склали перший випускний іспит-онлайн

Запровадження в Україні обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, вимагає пошуку нових форм та способів навчання і складання атестації. Дистанційне навчання – новий виклик для системи медичної освіти. Воно вимагає нових знань та умінь, швидкого реагування, обрання дієвих онлайн-інструментів для проведення занять, як від викладачів, так і від студентів.

Виклик було гідно прийнято всіма учасниками освітнього процесу Київського медичного університету, яким вдалося швидко адаптуватися до нових умов про що свідчить вдала організація, проведення і складання першого в історії Університету випускного комплексного практично-орієнтованого онлайн-іспиту на кафедрі фармацевтичного менеджменту, клінічної фармації, технології ліків. Головував на іспиті доктор фармацевтичних наук, професор кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії Геращенко Ігор Іванович.

Випускний іспит складався із двох частин. Перша частина – це робота над практичним випадком, що містить детальний текстовий опис, фото, відеоматеріали, аудіозаписи, копії результатів лабораторних досліджень, додаткові матеріали. Друга частина – оцінювання у випускника рівня сформованості умінь та навичок, проводиться дистанційно у вигляді вирішення ситуаційних задач із можливим застосуванням цифрових навчально-наочних матеріалів та віртуальних симуляторів.

Після отримання письмових робіт студентів, екзаменаційна комісія провела їх розгляд відповідно до затверджених критеріїв оцінювання та за допомогою відеозв’язку  члени екзаменаційної комісії провели співбесіду зі студентами, задали уточнюючі питання після чого, надали свій відгук виконаній роботі.

Це чудовий шанс для освітянського середовища зробити українську медичну і фармацевтичну освіту більш конкурентоспроможною, гнучкою, привабливою і якісною.

[slideshow_deploy id=’11275’]

10.06.2020
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024