Студенти фармацевтичного факультету гідно представили Університет на Всеукраїнській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки

12-14 лютого у Національному фармацевтичному університеті (м. Харків) відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Ботаніка». Це вже друга олімпіада з ботаніки, яка проходила в Україні, і наші студенти, як і минулого року, взяли в ній участь. Загалом на олімпіаді було 35 учасників – студентів з провідних медичних та фармацевтичних вищих закладів освіти України.

Університет на олімпіаді гідно представили студенти третього курсу фармацевтичного факультету Георгій Фратеску і Ірина Гиря під науковим керівництвом доцента кафедри фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії, к.б.н. Щербакової О.Ф. (зав.каф. – проф., д.фарм.н. Коновалова О.Ю.).

Учасники були розділені на дві секції: фармацевтична ботаніка (для студентів медичних ЗВО) і класична ботаніка (для студентів класичних ЗВО). Вже традиційно олімпіада складалась з двох частин: теоретичної і практичної. Різноманітні за складністю і тематикою завдання з анатомії, морфології, екології, систематики рослин, ідентифікування лікарської рослинної сировини дозволили перевірити ерудицію та творчий підхід учасників.

Студенти Університету отримали багато схвальних відгуків від членів журі олімпіади. Георгію навіть була довірена важлива місія – на сцені перед усіма учасниками та членами журі відкрити конверт із завданнями олімпіади.

Наші студенти гідно впорались з поставленими задачами і за результатами олімпіади зайняли достойні місця у першій половині загального рейтингу учасників.

Усі учасники і їхні керівники були нагороджені сертифікатами, подяками та подарунками від організаційного комітету. Урочистий і святковий настрій заходу підтримували концертні виступи студентів НФаУ під час відкриття та закриття олімпіади.

Організатори також надали учасникам чудову можливість ознайомитися з роботою та обладнанням лабораторій, кафедр і музею НФаУ. Щиро вітаємо наших студентів та їх керівників і бажаємо нових досягнень та подальших успіхів!

ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021
28 Лютого 2020