Стартують вступні іспити для вступників на ІІ курс

Ось і закінчився термін подачі до приймальної комісії заяв (для вступників на І курс) та заяв і документів (для вступників на ІІ курс).

Цього року ми отримали рекордну кількість заяв на вступ. Дякуємо вам за довіру і прагнення стати студентом кращого приватного закладу вищої освіти – Київського медичного університету!

Нагадуємо, що 28-29 серпня пройдуть вступні випробування для осіб, які вступають на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів. Розклад вступних іспитів дивіться тут.

Рейтингові списки рекомендованих до зарахування абітурієнтів будуть сформовані та оприлюднені до 6 вересня.

Наша приймальна комісія працює з 9:00 до 18:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, Student Service, 1 поверх.

Також нагадуємо про унікальну можливість отримання університетського гранту, за яким ви можете безкоштовно вчитися перший навчальний рік.

Бажаємо вступникам на ІІ курс успішного складання вступних іспитів, а абітурієнтам, які вступають на І курс, побачити себе в рейтингових списках рекомендованих до вступу.

25.08.2020
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021