Стартує цикл мотиваційних лекцій для майбутніх лікарів

Київський університет запрошує інтернів і студентів старших курсів на цикл мотиваційних лекцій для майбутніх лікарів.

Перша лекція Сороки Івана Миколайовича, президента Українського медичного клубу на тему: «Лікар-бренд» відбудеться 24 березня о 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 302 (3-й поверх)

(Довідка: Сорока Іван Миколайович, президент Українського медичного клубу, генеральний секретар Світової федерації українських лікарських товариств, секретар Київської лікарської ради, голова медико-фармацевтичного комітету громадської ради МОЗ України, засновник і член координаційної ради Української медичної експертної спільноти, практикуючий лікар, заслужений працівник охорони здоров’я України)

На лекції будуть розглянуті наступні питання:
– Формування особистості під час навчання

– Особливості підготовки лікаря

– Формування культури спілкування майбутнього лікаря

Реєстрація на захід за посиланням

Онлайн-трансляція заходу за посиланням.

22.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021