Стартував прийом заяв до Київського медичного університету

Шановні абітурієнти!

14 липня розпочинається прийом документів та заяв до закладів вищої освіти України.

Подача заяв на вступ в електронному кабінеті триватиме з 14 по 23 липня.

Ми підготували для наших абітурієнтів інструкції щодо заповнення даних в електронному кабінеті для вступу до Київського медичного університету.
✅ Регіон: м.Київ
✅ Заклад освіти: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
✅ Освітній ступінь: Магістр
✅ Форма здобуття освіти: денна або заочна
✅ Спеціальність:
221 Стоматологія – денна
222 Медицина – денна
226 Фармація, промислова фармація – денна або заочна

Якщо у вас виникли питання щодо реєстрації електронного кабінету для вступу, подачі документів, термінів проведення вступної кампанії або інших запитань стосовно вступу – ми з задоволенням надамо відповіді на всі ваші питання.

Завітайте до нас з оригіналами документів і ми допоможемо вам зареєструвати електронний кабінет, завантажити всі необхідні документи та подати заяву на вступ.

Чекаємо на вас у Приймальній комісії Університету за адресою:
м.Київ, вул. Бориспільська, 2.

Крім того, запрошуємо абітурієнтів та вступників до інтернатури на екскурсію головним навчальним корпусом Київського медичного університету, яка відбудеться 19 липня о 15:00. Реєстрація за посиланням.

Ми працюємо:
пн-пт з 9:00 – 18:00
сб з 9:00 – 13:00
e-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.: +38 (050) 337-81-01; +38 (068) 854-40-31
сайт: kmu.edu.ua

Приєднуйтесь до великої родини Київського медичного університету!

14.07.2021