Співробітники КМУ долучились до роботи Третього українського форуму міжнародної освіти

Співробітники міжнародного факультету КМУ постійно вдосконалюють свої знання та навички, беручи участь у різних науково-практичних та освітніх форумах і семінарах. Так, 22-23 квітня, керівництво та фахівці міжнародного факультету взяли онлайн-участь у роботі Третього українського форуму міжнародної освіти – масштабному освітньому заході, мета якого розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян. Організатором заходу виступив Український державний центр міжнародної освіти (УДЦМО). Цьогоріч до форуму долучилось понад 300 учасників.

Спікерами Форуму виступили: заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та директорка УДЦМО Олена Шаповалова.

На Форумі 2021 були розглянуті наступні питання:
• сучасні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти
• організація набору та навчання іноземних студентів в Україні, зокрема організація дистанційного вступу та роботи виїзних приймальних комісій
• розвиток співробітництва в сфері міжнародної освіти
• маркетинг в освіті
• розвиток відділів по роботі з іноземними студентами в ЗВО

Дякуємо організаторам за корисний та цікавий захід, який дозволить зробити Київський медичний університет ще більш привабливим для студентів-іноземців.

Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024