Співпраця щодо залучення іноземних громадян до навчання в КМУ

КМУ з радістю приймає до лав студентів іноземних громадян. Наразі близько 35% контингенту – іноземці.

17 вересня в ректораті Київського медичного університету відбулася робоча зустріч начальника відділу міжнародних зв’язків та виховної роботи Качана К.Є. з представниками компанії по залученню іноземних студентів на навчання в Україні «БобТрейд» Dr. Kamini та Dr. Ashri Robin.

На зустрічі було розглянуто напрями співпраці, переваги навчання в Україні взагалі та в Київському медичному університеті – зокрема, продемонстровані досягнення обох сторін.

Протягом зустрічі були обговорені такі питання:
– варіанти залучення іноземних студентів;
– умови вступу громадян Індії до Київського медичного університету;
– результати складання ЛІІ «КРОК»;
– підготовка для FMG exam;
– проблемні питання, які виникають при навчанні у індійських студентів в Україні, в тому числі в КМУ.

Нагадаємо, що компанія Боб Трейд (Bob Trade) є партнером Університету та протягом останніх років залучає найкращих студентів до навчання в КМУ.

Дякуємо компанії Боб Трейд (Bob Trade) за те, що завітали до нас, за сумісну роботу та сподіваємось на подальшу співпрацю.

18.09.2019
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021