Співпраця щодо залучення іноземних громадян до навчання в КМУ

КМУ з радістю приймає до лав студентів іноземних громадян. Наразі близько 35% контингенту – іноземці.

17 вересня в ректораті Київського медичного університету відбулася робоча зустріч начальника відділу міжнародних зв’язків та виховної роботи Качана К.Є. з представниками компанії по залученню іноземних студентів на навчання в Україні «БобТрейд» Dr. Kamini та Dr. Ashri Robin.

На зустрічі було розглянуто напрями співпраці, переваги навчання в Україні взагалі та в Київському медичному університеті – зокрема, продемонстровані досягнення обох сторін.

Протягом зустрічі були обговорені такі питання:
– варіанти залучення іноземних студентів;
– умови вступу громадян Індії до Київського медичного університету;
– результати складання ЛІІ «КРОК»;
– підготовка для FMG exam;
– проблемні питання, які виникають при навчанні у індійських студентів в Україні, в тому числі в КМУ.

Нагадаємо, що компанія Боб Трейд (Bob Trade) є партнером Університету та протягом останніх років залучає найкращих студентів до навчання в КМУ.

Дякуємо компанії Боб Трейд (Bob Trade) за те, що завітали до нас, за сумісну роботу та сподіваємось на подальшу співпрацю.

18.09.2019
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021