Служба психологічної підтримки Київського медичного університету

Шановні студенти!

У наш непростий час дуже важлива психологічна підтримка, адже нові умови навчання під час пандемії призводять до активації нових адаптивних механізмів нашого організму.

Психологічна допомога також сприяє гармонійному розвитку особистості майбутнього фахівця, готовності до ефективної взаємодії в процесі навчання, збереженню фізичного та психічного здоров’я.

Якщо ви маєте особисту проблему, з якою важко впоратися наодинці, вам потрібна підтримка і розуміння — звертайтеся, будемо раді допомогти!

Ми пропонуємо консультації доцента кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, висококваліфікованого лікаря-психотерапевта Зданевич Наталії Анатоліївни для україномовних та англомовних студентів Київського медичного університету.

Запис на консультацію за телефоном: +38 (067) 176-90-75

18.09.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021