Слухачі підготовчих курсів відвідали базову школу з хірургії

Київський медичний університет здійснює активну профорієнтаційну роботу, зокрема, проводить курси підготовки до складання ЗНО та іспиту з анатомії людини (для вступу на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів). Нещодавно курсанти, які навчаються на підготовчих курсах до складання ЗНО, відвідали практичне заняття з хірургічних навичок базової школи з хірургії, яка проходила у КМУ наприкінці лютого. Слухачі курсів були присутні на відпрацюванні різних видів хірургічних швів на свинячих органокомплексах.

Дякуємо за запрошення курсантів на захід хірургічному клубу Armata Manus та кафедрі української та латинської мов, і особисто її завідувачу Кірик Тамарі Вікторівні. Чекаємо слухачів підготовчих курсів у лавах студентів Київського медичного університету!

17.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021