Слухачі підготовчих курсів відвідали базову школу з хірургії

Київський медичний університет здійснює активну профорієнтаційну роботу, зокрема, проводить курси підготовки до складання ЗНО та іспиту з анатомії людини (для вступу на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів). Нещодавно курсанти, які навчаються на підготовчих курсах до складання ЗНО, відвідали практичне заняття з хірургічних навичок базової школи з хірургії, яка проходила у КМУ наприкінці лютого. Слухачі курсів були присутні на відпрацюванні різних видів хірургічних швів на свинячих органокомплексах.

Дякуємо за запрошення курсантів на захід хірургічному клубу Armata Manus та кафедрі української та латинської мов, і особисто її завідувачу Кірик Тамарі Вікторівні. Чекаємо слухачів підготовчих курсів у лавах студентів Київського медичного університету!

17.03.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021