Сілезький медичний університет (м. Катовіце) – партнер КМУ

Київський медичний університет постійно розширює міжнародне співробітництво з зарубіжними університетами. Наприкінці вересня цього року між КМУ та Сілезьким медичним університетом (Польща) було підписано договір про співпрацю.

Мета договору – поглиблення двосторонньої співпраці та реалізація проектів в науковій та дослідницькій галузях. Зокрема, документ передбачає двосторонні обміни студентами та викладачами, навчання персоналу, організацію наукових медичних проектів, спільні публікації у наукових виданнях.

Сподіваємося, що майбутня співпраця буде успішною, плідною і вигідною для всіх сторін!

Довідка: Сілезький медичний університет – один з найбільших медичних університетів Польщі. Заснований у 1948 році. На сьогодні на п’яти факультетах Сілезького медичного університету навчається більше 9000 студентів.