Сілезький медичний університет (м. Катовіце) – партнер КМУ

Київський медичний університет постійно розширює міжнародне співробітництво з зарубіжними університетами. Наприкінці вересня цього року між КМУ та Сілезьким медичним університетом (Польща) було підписано договір про співпрацю.

Мета договору – поглиблення двосторонньої співпраці та реалізація проектів в науковій та дослідницькій галузях. Зокрема, документ передбачає двосторонні обміни студентами та викладачами, навчання персоналу, організацію наукових медичних проектів, спільні публікації у наукових виданнях.

Сподіваємося, що майбутня співпраця буде успішною, плідною і вигідною для всіх сторін!

Довідка: Сілезький медичний університет – один з найбільших медичних університетів Польщі. Заснований у 1948 році. На сьогодні на п’яти факультетах Сілезького медичного університету навчається більше 9000 студентів.

ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021