Розширюємо нові обрії співпраці з Японією

Наприкінці минулого тижня до Київського медичного університету завітав поважний гість – директор Інституту молекулярної медицини Aichi Medical University School of Medicine (Японія) професор Хідето Ватанабе.

(Професор Ватанабе автор понад 100 праць з клітинного метаболізму та біології, опублікованих у міжнародних фахових виданнях. З 2018 року він президент Японського товариства матричної біології та медицини (President of Japanese Society for Matrix Biology and Medicine).

На зустрічі були присутні: ректор Університету проф., д.м.н. Івнєв Б.Б., проректор з міжнародних зв’язків проф. Мегедь В.П., декан факультету по роботі з іноземними студентами доц. Неловкіна Берналь О.А., завідувач кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- та мануальної терапії, ЛФК і спортивної медицини д.м.н. Копчак О.О. та начальник відділу міжнародних зв’язків та виховної роботи к.ф.н. Качан К.Є.

У ході візиту професор Ватанабе провів презентацію свого університету, під час якої розповів про основні досягнення японської системи медичної освіти, та зокрема, про Aichi Medical University School of Medicine (Японія).

У свою чергу представники нашого університету розповіли про основні досягнення, пріоритетні напрямки роботи та переваги Київського медичного університету над іншими медичними університетами України.

Професор Ватанабе вперше відвідав Україну. Він у захваті від нашої країни. Особливо пана професора вразила зацікавленість та допитливість студентів КМУ, з якими він встиг познайомитись під час візиту. Японський гість та ректор Університету домовились про розширення співпраці між університетами, шляхом обміну студентами і професорського-викладацьким складом.

27.11.2019
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021