Розширюємо міжнародну співпрацю з індійськими медичними закладами вищої освіти

Київський медичний університет постійно розширює свої міжнародні зв’язки. Нещодавно КМУ підписав меморандум про співпрацю з Інститутом медичних наук Крішни (Індія).

(Інститут медичних наук Крішни (м. Карад) заснований у 1982 році. Він складається з медичного, стоматологічного, фізіотерапевтичного, медсестринського, фармацевтичного та біотехнологічного факультетів).

Сторони домовились про розширення співпраці між університетами, шляхом обміну студентами і професорського-викладацьким складом та проведенням спільних наукових досліджень.

Нагадуємо, що індійська студентська діаспора найбільша в Україні. Зокрема, у Київському медичному університеті навчається більше 660 студентів.

Сподіваємось на тривалу і результативну співпрацю з нашими індійськими колегами!

18.03.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021