ПОДІЇ | Всі Події

Розпочинаємо знайомство з кафедрами КМУ

Вже незабаром стартує Вступна кампанія 2023. Ми з нетерпінням чекаємо на нове поповнення студентів Київського Медичного Університету, які бачать себе у майбутньому лікарями, лікарями-стоматологами або фармацевтами. Кращі мають навчатися у кращих!

Ми починаємо знайомити вас з нашими кафедрами. Розпочинаємо ми знайомство з кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, яку з 2017 року очолює Копчак Оксана Олегівна, д.мед.н., професор, член Української спілки неврологів та психіатрів України та дійсний член Європейської академії неврології.

На кафедрі працють 7 докторів і 6 кандидатів медичних наук. На кафедрі викладаються наступні дисципліни: неврологія; психіатрія, медична психологія, фізична реабілітація, спортивна медицина, деонтологія в медицині, основи рефлексотерапії.

Специфікою роботи кафедри є співпраця з інститутами Академії медичних наук у підготовці майбутніх магістрів: ДУ «Інститут геронтології ім Д.Ф. Чеботарьова НАМН України», ДУ «Центр радіаційної медицини НАМН України», які є клінічними базами кафедри, що дає можливість студентам та інтернам опановувати неврологію та медичну психологію під керівництвом провідних фахівців цих наукових установ.

Співробітники кафедри долучаються до виконання міжнародних програм, сумісних наукових досліджень та проходять стажування в Європейських країнах: Німеччині (університет і клініка Шаріте), з 2018 по 2020 роки участь у міжнародному співробітництві України, Норвегії та Японії – проект UNA (Ukraine-Norway-Armenia) та TRoNA (Trondheim and Nagoya) з проблем психічного здоров’я.

За останній рік на кафедрі вийшло два підручники з неврології, медичної психології українською та англійською мовами, співробітники кафедри є авторами близько 40 публікацій у міжнародних виданнях Scopus, Web of Science.

Чекаємо вас у Київському Медичному Університеті!

Контакти приймальної комісії:
Електронна пошта: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

21.06.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери