ПОДІЇ | Всі Події

Розпочалися екскурсії майбутніх інтернів до баз стажування!

Шановні випускники, інформуємо, що Вступна кампанія до кращої інтернатури України продовжується!

Ми знаємо, наскільки вам важко обрати базу стажування, яка б задовольнила всі ваші професійні потреби та дійсно стала б першою сходинкою у вашій кар’єрі! Саме тому ми пропонуємо формат екскурсій до баз стажування.

23 травня 2019 року двері перед майбутніми інтернами відчинила клініка «Добробут» – одна з провідних та найбільш знаних лікувальних установ України. Як ми і сподівалися, екскурсія викликала справжній ажіотаж – ознайомитись з вражаючою інфраструктурою багатопрофільної клініки та прогресивним підходом до лікування, заснованим на клієнтоорієнтованості та доказовій медицині, виявили бажання старшокурсники з Києва, Львова, Вінниці, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Донецька. Учасники екскурсії побачили роботу основних відділень клініки, змогли особисто побувати на прийомах пацієнтів, познайомились з дружнім та відкритим персоналом, дізналися про новітні методи малоінвазивної хірургії та післяопераційної реабілітації. Молоді лікарі залишились приємно враженими прозорістю та ефективністю адміністративних процедур, спрямованим на пошук молодих талантів підходом до підбору персоналу, який вже дозволив декільком інтернам КМУ влитися в колектив клініки. За підсумками екскурсії наші вступники пересвідчилися – за наявності наполегливості, працьовитості та бажання постійно самовдосконалюватися частиною команди професіоналів клініки «Добробут» вже найближчого часу може стати кожен з них!

Користуючись нагодою, щиро дякуємо керівнику дитячої хірургічної служби клініки «Добробут» Висоцькому Ігорю Анатолійовичу за теплий прийом та організацію надзвичайно цікавої та змістовної екскурсії!

Подати заяву на вступ до кращої інтернатури України ви можете тут.

Деталі щодо вступу до інтернатури ви можете дізнатися тут.

28.05.2019
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери