ПОДІЇ | Всі Події

Робочий візит до Польщі

22-26 лютого 2014 року президент Київського медичного університету УАНМ Поканевич Олександр Валерійович та завідувач кафедри патологічної анатомії, гістології та судової медицини, професор Гичка Сергій Григорович відвідали з дружнім робочим візитом Польщу (воєводство Сілезія).  Місцева преса освітлювала ці події.

Основною метою робочого візиту було обговорення співпраці щодо:

  •  створення нових спільних навчальних програм на факультеті «Лікувальна справа» з подальшою видачею 2-х дипломів: українського та польського;
  • започаткування проходження літньої виробничої практики для студентів старших курсів з України в Польщі;
  • налагодження партнерства в галузі науки та обмін науково-викладацьким складом;
  • спільна участь польських та українських студентів у наукових дослідженнях, проектах та грантах від Європейського Союзу.

Під час своєї поїздки наша делегація відвідала дуже багато цікавих міст та закладів, де вони мали змогу познайомитись такими особистостями як: воєвода (голова обласної адміністрації) Сілезії Анжей Пілот, мер міста Глівіци, колишній міністр освіти Крістіна Шумілас, мер міста Тарновські Гори Луцина(?) Еккерт , а також з керівниками лікарень .  Дуже цікава зустріч відбулась з керівником Сілезького Центру Хвороб Серця, паном Мар’яном Зембала, який переймається не тільки своїм вузьким напрямком, але й активно піклується про реформування системи охорони здоров’я Польщі.  Також була зустріч з депутатом Європарламенту від Польщі і були зроблені домовленості про зустріч вже в Брюсселі і в конкретному обговорені можливості участі КМУ УАНМ в грантах від ЄС.

На всіх рівнях делегація отримала «зелене світло» щодо впровадження нових напрямків та можливостей навчання для наших студентів.

27.03.2014
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери