Робоча зустріч керівництва КМУ з представниками компанії «SHOFU DENTAL»

Київський медичний університет активно розпочав новий освітній сезон із розширення міжнародної співпраці. Сьогодні на кафедрі терапевтичної стоматології відбулася робоча зустріч керівництва КМУ з представниками компанії «SHOFU DENTAL» для підписання меморандуму, цілями якого є:

– вдосконалення, зміцнення та розвиток науково-практичного та освітнього співробітництва (організація спільних науково-практичних, науково-освітніх та інформаційно-навчальних програм та проектів, майстер-класів, конференцій, семінарів, конгресів тощо);

– впровадження міжнародних підходів до лікування актуальних стоматологічних захворювань, заснованих на принципах доказової медицини;

– співпраця з метою поліпшення обізнаності лікарів України про сучасні методики відновлення твердих тканин зубів;

– публікація результатів спільної діяльності у фахових виданнях.

Дякуємо за довіру компанії «SHOFU DENTAL» та сподіваємося на активну співпрацю.

Нагадуємо, що компанія «SHOFU DENTAL» є нашим давнім партнером та неодноразово проводила на базі стоматологічного факультету безкоштовні тренінги для наших студентів.

04.09.2019
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021