Результат І-го туру конкурсу на отримання університетського гранту.

Шановні абітурієнти!

Адміністрація ПВНЗ «Київський медичний університет» висловлює щиру вдячність всім, хто взяв участь у I-му турі конкурсу на отримання університетського гранту на безкоштовне навчання в університеті.

Ми раді повідомити вам про те, що на підставі розгляду мотиваційних листів вступників з урахуванням результатів складання вступних іспитів або ЗНО та середнього балу атестату, Погоджувальною комісією прийнято рішення про допуск до участі у II-му (заключному) турі конкурсу нижчепоіменованих абітурієнтів!

Вступники на перший курс медичного факультету:

1.      Алієва Заміра Саідін кизи.
2.      Власенко Валерія Михайлівна.
3.      Кирда Валентина Вікторівна.
4.      Савінова Діана Володимирівна .
5.      Северенчук Єсенія Ігорівна.
6.      Павленко Дарина Олегівна.
7.      Рабій Ангеліна Вячеславівна.
8.      Шевчук Юлія Миколаївна.
9.      Яковенко Ігор Валерійович.

Вступники на другий курс медичного факультету:

1.      Варшавець Юлія Сергіївна.
2.      Возняк Ірина Петрівна.
3.      Колосовська Анна Ігорівна.
4.      Левадська Ірина Вячеславівна.
5.      Ліман Юлія Миколаївна.
6.      Рибак Марина Олегівна.

Вступники на перший курс стоматологічного факультету:

1.      Байсарович Катерина Валеріївна.
2.      Безверха Наталія Миколаївна.
3.      Животівська Юлія Олександрівна.
4.      Ніщименко Марія Василівна.
5.      Штик Лілія Іванівна

Вступники на другий курс стоматологічного факультету:

1.      Вара Сергій Миколайович.
2.      Гайдай Аліна Геннадіївна.
3.      Молодик Інна Віталіївна.

Вступники на перший курс фармацевтичного факультету:

1.      Мороз Тетяна Іванівна.
2.      Степанченко Ольга Іванівна.

Відповідно до «Положення про Університетський грант 2017» у II-му турі учасників конкурсу очікує співбесіда з Погоджувальною комісією за тематикою «Надання невідкладної медичної допомоги» (при втраті свідомості; при переохолодженні; при перегріванні; при ураженні електричним струмом; штучне дихання; зовнішній масаж серця; зупинка кровотечі)

Інформуємо вас про те, що співбесіда з учасниками конкурсу відбудеться 16 серпня 2017 року (для вступників на перші курси всіх факультетів) з 10:00 та 17 серпня 2017 року (для вступників на другі курси всіх факультетів) з 10:00 за адресою: вул. Льва Толстого, 9, кабінет 20.

09.08.2017
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024