Результат І-го туру конкурсу на отримання Університетського гранту.

Шановні абітурієнти!

Адміністрація висловлює щиру вдячність всім, хто взяв участь у I-му турі конкурсу на отримання університетського гранту на безкоштовне навчання в Університеті. Ми дуже вдячні вам за увагу до програми, в цьому році ми отримали в три рази більше заяв на участь, ніж минулого!

Ми раді повідомити вам про те, що на підставі розгляду мотиваційних листів вступників з урахуванням результатів складання вступних іспитів або ЗНО та середнього балу атестату, Погоджувальною комісією прийнято рішення про допуск до участі у II-му (заключному) турі конкурсу наступних абітурієнтів!

Вступники на медичний факультет:

1. Ковшун Є.О.
  2. Плотнікова Е.О.
  3. Савінова Ю.В.
  4. Пташенко В.В.
  5. Троцька Т.В.
  6. Карабаєв І.Д.

Вступники на стоматологічний факультет:

1. Лінченко А.В.
  2. Левандовська К.Д.
  3. Грабина А.В.
  4. Андрощук В.Р.
  5. Ковальова Є.М.

Вступники на фармацевтичний факультет:

1.      Музика Н.Ю.
2.      Мартиненко В.В.

Відповідно до «Положення про Університетський грант 2018» у II-му турі учасників конкурсу очікує співбесіда з Погоджувальною комісією за тематикою «Надання невідкладної медичної допомоги» (при втраті свідомості; при переохолодженні; при перегріванні; при ураженні електричним струмом; штучне дихання; зовнішній масаж серця; зупинка кровотечі)

Інформуємо вас про те, що співбесіда з учасниками конкурсу відбудеться 17 серпня 2018 року о 15:00 та 16:00 за адресою: вул. Льва Толстого, 9, кабінет 20.

15.08.2018
ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE