Рекордна кількість вступників до інтернатури!

Шановні лікарі-інтерни, колеги, студенти та абітурієнти!

Хочемо подякувати вам за довіру до Київського медичного університету та поділитися радісною новиною!

В цьому році набір лікарів-інтернів став для нас рекордним, перевищивши тогорічний більше, ніж в два рази! Це свідчить про довіру випускників медичних ВНЗ  України до нашого Університету, про те, що ми з вами прямуємо правильним шляхом, про перспективи розвитку такого формату післядипломної освіти – інтернатури на базі провідних приватних клінік! Окремо хотілося б  зазначити, що розширилася і географія вступників. Якщо в 2014 році до нас приїжджали випускники з 4-х регіонів, то в 2018 – з 14-ти, наприклад: НМУ ім. О.О. Богомольця-найбільша кількість інтернів, Сумський державний медичний інститут, Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова, Тернопільський державний медичний університет, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Запорізький державний медичний університет та інші.

Найбільшою популярністю користується дерматовенерологія, неврологія, педіатрія. Багато бажаючих навчатися за спеціальностями отоларингологія, радіологія, ортопедія та травматологія. Продовжує викликати інтерес хірургія та анестезіологія.

В цьому році ми збільшили кількість баз стажування лікарів-інтернів на 8 медичних закладів, охопивши, таким чином, майже весь спектр приватних клінік міста Києва, однак, не забуваймо, що південний  регіон також може скористатися нашою унікальною пропозицією та проходити заочний цикл інтернатури на базах двох найбільших клінік Одеси – Into-Sana та Медичний дім «ODREX».

Оскільки однією з найпопулярніших спеціальностей є дерматовенерологія, був розширений спектр клінічних баз стажування для дерматовенерологів – укладено угоди про співпрацю із Клінікою для здорових SQLAB, SMART Medical Center та мережею медичних центрів «Гармонія здоров’я». Розширено бази стажування для стоматологів, наприклад, відтепер наші лікарі-інтерни-стоматологи зможуть проходити заочний цикл інтернатури на базі швейцарсько-української клініки Porcelain.

Також ми пишаємося партнерством із флагманом вітчизняної кардіохірургії – Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова у напрямі підготовки інтернів. Беззаперечно, що така потужна база, на якій в рік проходить біля 5000 операцій, зможе забезпечити практичну клінічну підготовку найвищого рівня.

Запрошуємо на навчання до Київського медичного університету, адже, лікарями не народжуються-ними стають в КМУ!

Контакти Приймальної комісії:
м. Київ, вул. Льва Толстого, 9.
+38 050 337 81 01, + 38 (068) 854-40-31, +38 (044) 238 68 58

e-mail: admission@kmu.edu.ua

[slideshow_deploy id=’2326’]

02.08.2018
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024