Проходження літньої виробничої практики в Польщі

Другий рік поспіль Київський медичний університет надає можливість своїм найкращим студентам безкоштовно проходити виробничу практику в Польщі (м. Кнурів).
Студенти заздалегідь готувалися до поїздки, вивчали польську мову на курсах організованих університетом, також університет надав допомогу в оформленні документів та відкриття візи.
Цього року до Польщі поїхали кращі студенти четвертого курсу медичного факультету: Сущенко Катерина, Гаркуша Альона, Гуріна Ольга, Гуленко Катерина та Миронюк Микола.
В соціальних мережах з’являються перші фото наших студентів у Польщі, вони задоволені ставленням до них наших польських колег, а також можливістю отримати міжнародний досвід в медичній справі. Студенти щиро дякують керівництву КМУ УАНМ за надану можливість проходження літньої виробничої практики в Шпиталі міста Кнурів!

09.07.2015