Пройшов вебінар відомої лікарки та блогерки Віолетти Лійки

Сьогодні, у вік інформаційних технологій, надзвичайно важливими для формування власного бренду лікаря є соціальні мережі. Проте, часто лікарі-початківці не знають з чого розпочати свою діяльність у соціальних мережах, як не загубитися серед океану під назвою Instagram та які інструменти для просування свого особистого бренду краще використовувати?

На всі ці питання, які хвилюють наших студентів та інтернів відповіла сімейна лікарка та блогерка Віолетта Лійка на вебінарі, який відбувся 22 листопада 2021 року.

Організатори вебінару: Центр кар’єри Київського медичного університету та компанія InWhite – законодавець моди в медичному одязі і аксесуарах.

(Довідка: Віолетта Лійка – сімейна лікарка, блогерка та співзасновниця спільноти лікарів-блогерів «СвійДок», який нараховує більше 64 тисяч підписників. У своєму блозі Віолетта ділиться історією того, як вона стала незалежним лікарем).

Пані Віолетта відповіла на питання, які наші студенти заздалегідь надіслали на нашу сторінку в Instagram.

Ось топ питань, які особливо цікавили студентів та інтернів:
1. З чого розпочати створення “власного бренду”, якщо про тебе ніхто не знає?
2. Коли варто розпочинати вести власний робочий акаунт?
3. Чи всім лікарям потрібен “власний бренд”?
4. Як привабити цільову аудиторію до свого акаунту?
5. Які є теми “табу”?
6. На кого варто рівнятися в соціальних мережах?
7. Як створювати новий та унікальний контент, якщо до нас уже все придумали?

Дякуємо пані Віолетті та компанії InWhite за організацію корисного та цікавого вебінару!

Запис трансляціїі ви можете подивитися тут.

24.11.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021