ПОДІЇ | Всі Події

Пройшла екскурсія до провідної гінекологічної клініки ISIDA

26 квітня 2023 року відбулася екскурсія майбутніх інтернів до нашого багаторічного друга і партнера, провідної української гінекологічної клініки ISIDA, що розташована за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 65.

  (Довідка: ISIDA — одна з провідних комплексних акушерсько-гінекологічних клінік України, яка об’єднує стаціонар, пологовий будинок та амбулаторно-поліклінічні центри. Клініка ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18 років. Штат клініки налічує понад 800 працівників.  “Іsida-IVF” надає широкий спектр послуг. За 26 років роботи завдяки роботі клініки світ побачили близька 10 000 дітей, народжених з допомогою допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

Екскурсія складалася з двох частин. Першу частину, знайомство з клінікою, проводила медичний директор Аліпова Наталя Федорівна. Вона розповіла присутнім про підрозділи клініки: амбулаторно-поліклінічну та педіатричну служби, відділення репродуктології та стаціонар, а також клініко-діагностичну лабораторію з генетичним лабораторним циклом. Наталя Федорівна надала вичерпні відповіді на всі запитання екскурсантів щодо особливостей роботи клініки та організації навчання інтернів.

Другу частину екскурсії проводила заступник медичного директора, Хода Юлія Вікторівна. Вона показала екскурсантам кабінети для прийому пацієнтів, проведення УЗД-досліджень, відділення педіатрії та ДРТ.

Графік подальших екскурсій ви можете переглянути за посиланням. Чекаємо на вас в інтернатурі Київського Медичного Університету!

28.04.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери