ПОДІЇ | Всі Події

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю триває!

Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи, який спрямовано на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві та житті.

Триває профорієнтаційна робота зі школами міста Києва та Київської області.

17-18 січня 2024 року відповідальний секретар Приймальної комісії Єна Марина Сергіївна та студенти-стоматологи провели профорієнтаційну роботу з випускними класами шкіл №296 та №280 Дарницького району міста Києва.

Під час спілкування із викладачем та студентами Університету учні дізналися чимало цікавого про перспективні спеціальності, переваги вступу до Університету та особливості навчального процесу. Школярі отримали отримали відповіді на актуальні для них запитання.

18 січня 2024 року студенти-стоматологи разом з викладачем фармацевтичного факультету завітали до шкіл №300 та №249 Деснянського району міста Києва.

Під час зустрічей учні ознайомилися з умовами вступу до КМУ, підготовчими курсами до складання НМТ, особливостями вступної кампанії 2024, можливостями отримання університетського гранту та навчанням у KMU POLISH CAMPUS.

Сподіваємося, що отримана інформація, допоможе учням зорієнтуватись у виборі майбутньої професії.

26 січня 2024 року Єна Марина Сергіївна, відповідальний секретар Приймальної комісії,  разом зі студентами медичного факультету відвідали спеціалізовану загальноосвітню школу I-III ступенів №314 з поглибленим вивченням іноземної мови та Київську інженерну гімназію.

Під час зустрічі учні були ознайомлені з подальшим шляхом навчання, вибором професії та їм була надана ґрунтовна інформація щодо спеціальностей, які можна опанувати у КМУ. Також, учні отримали багато інформації про безпечне навчання в умовах без війни – KMU POLISH CAMPUS. Наприкінці зустрічі усіх присутніх було запрошено на безкоштовні стоматологічні тренінги, медичні тренінги з практичних навиків, підготовчі курси для підготовки до НМТ та дні відкритих дверей.

29 січня 2024 року відбулася зустріч зі старшокласниками Київської гімназії «Київська Русь»,  на якій асистент кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії Федорова Оксана Владиславівна та студентки 1 курсу стоматологічного  факультету Марія та Анна Яроцькі познайомили учнів з Київським Медичним  Університетом. Наприкінці зустрічі  Оксана Владиславівна прочитала школярам лекцію на тему: “Безпечного куріння не існує”.

Дякуємо працівникам закладів загальної середньої освіти за теплий прийом та будемо раді бачити випускників шкіл студентами Київського Медичного Університету!

30.01.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери