ПОДІЇ | Всі Події

Продовжуємо знайомитись з викладачами Київського медичного університету

Збираєтеся вступати до Київського медичного університету, тож чому б не дізнатися більше про майбутніх викладачів?

До 30-річчя Київського медичного університету ми продовжуємо розповідати про викладачів, які є визнаними фахівцями в Україні та за кордоном.

Знайомтесь, наша гордість, Дорошенко Світлана Іванівна завідувач кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії (2006), доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук вищої школи України та академік Академії наук України.

Професор С.І. Дорошенко – висококваліфікований спеціаліст у галузі стоматології, з 1993 по 2004 рік Світлана Іванівна була головним ортодонтом Міністерства охорони здоров`я України, нагороджена трьома Почесними грамотами Міністерства охорони здоров`я України. Основний напрямок її наукової діяльності: етіологія, клініка, диференційна діагностика та лікування зубощелепних аномалій та деформацій у дітей та дорослих. При цьому особливої уваги надавала питанням реабілітації дітей з генетично – зумовленою синдромальною патологією.

Багато років професор С.І. Дорошенко була керівником наукового студентського гуртка кафедри, допомагала молодим фахівцям та дисертантам у виконанні наукових розробок та дисертацій. Під її керівництвом виконано 7 кандидатських дисертацій.

Результатами наукової праці С.І. Дорошенко є доробок загальним обсягом понад 200 наукових робіт; біля 100 авторських свідоцтв та патентів на винахід, а також 20 галузевих раціоналізаторських пропозицій, більшість із них широко впроваджені в практику охорони здоров’я. Світлана Іванівна автор та співавтор підручника для студентів стоматологічних факультетів ЗВО «Ортопедична стоматологія» (1986), 5 навчальних посібників «Медицина дитинства» (1994), «Основи телерентгенографії» (2007), «Синдроми в ортодонтії» (2009), «Латеральна телерентгенографія» (2013), «Фізіотерапія в ортодонтії» (2019); двох медичних енциклопедій, 4 методичних рекомендацій, 12 інформаційних листів. З 2010 року головний редактор журналу “Сучасна ортодонтія”, член координаційної ради Асоціації ортодонтів України.

Світлана Іванівна нагороджена почесним знаком Ярослава Мудрого (2016), почесними знаками Асоціації ортодонтів України «За вагомий внесок у розвиток Української ортодонтії» (2016) та орденом професора А.І. Бетельмана І ступеня (2019), орденом «Святої Аполлонії» (2020) за досягнення в розвитку стоматології України, професіоналізм та милосердя. А в 2021 році отримала Державну нагороду «Заслужений діяч науки і техніки України» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю, за високий професіоналізм.

Світлана Іванівна захоплюється поезією, сама пише вірші, любить оперну музику та щодня керується девізом: «Тільки добро врятує світ!».

24.06.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери