Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати!

Напередодні всесвітнього дня здоров’я студенти КМУ УАНМ вирішили провести навчальну лекцію для дітей молодшого шкільного віку. 4.04.2014 року  у приміщенні бібліотеки ім. Т.Шевченка відбулася зустріч студентів та школярів. Майбутні лікарі навчили та показали, як правильно доглядати за порожниною рота, в ігровій формі розповіли про структуру зуба і нагадали про основні правила здорового харчування. Разом з дітками побудували «дерево життя» , яке складалося з гігієни, здорового способу життя, правильного харчування та відсутності шкідливих звичок. Наприкінці  школярі отримали подарунки на згадку про дану зустріч.

04.04.2014
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021