Призначено нового декана медичного факультету

Вітаємо з призначенням нового декана медичного факультету Київського медичного університету – Симонця Євгенія Миколайовича, кандидата медичних наук, доцента.

(Народився Євгеній Миколайович 9 квітня 1977 року в місті Прилуки, Чернігівської області. В 1996 році закінчив з відзнакою Прилуцьке медичне училище. В 2002 р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця. З 2002 по 2004 роки навчався в інтернатурі НМАПО ім. П.Л.Шупика. З 2002 року працював на посаді лікаря торакального хірурга відділення політравми та відділення дитячої торакальної хірургії Київської клінічної лікарні №17, а з 2005 року очолив відділ ендоскопічної торакальної хірургії, цієї ж лікарні. В 2017 році захистив дисертацію на звання кандидата медичних наук. З 2018 року – доцент кафедри хірургії №1 КМУ. З 2020 року декан медичного факультету. Дійсний член ESTS (Європейська Асоціація торакальних хірургів), дійсний член Асоціації торакальних хірургів України, голова медичного об`єднання “Всеукраїнський респіраторний клуб”).

Бажаємо Євгенію Миколайовичу невпинного руху вперед, цілеспрямованості та підтримки колег-однодумців, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.