Призначення проф. Івнєва Б.Б. на посаду ректора Київського медичного університету!

У ПВНЗ «Київський медичний університет» 28 серпня 2018 року відбулося розширене засідання Вченої ради, на якому почесним ректором професором Тумановим В. А. було проголошено звернення членів Вченої ради до президента ПВНЗ «Київський медичний університет» з пропозицією призначити доктора медичних наук, професора Івнєва Бориса Борисовича на посаду ректора Університету.

У виступі професор Туманов В. А. відзначив, що Борис Борисович проявив себе талановитим організатором, професійним керівником, який здатний організовувати колектив Університету. За час його роботи на посаді виконувача обов’язків ректора збільшилась кількість вітчизняних та іноземних студентів, що обрали для навчання наш Університет; створені умови для виконання освітніх та освітньо-наукових програм на високому професійному рівні з розробленням повного методологічного забезпечення та  використанням новітніх комп’ютерних технологій навчання. Розвивається післядипломна освіта.

На завершення виступу проф. В. А. Туманов запропонував схвалити рішення Вченої ради з пропозицією про призначення доктора медичних наук, професора Івнєва Бориса Борисовича на посаду ректора ПВНЗ «Київський медичний університет» та звернутися до президента ПВНЗ «Київський медичний університет» Поканевича О. В. з проханням призначити Бориса Борисовича на цю посаду в установленому порядку.

Пропозиція була прийнята одноголосно.

[slideshow_deploy id=’4355’]

29.08.2018
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024