Призначення проф. Івнєва Б.Б. на посаду ректора Київського медичного університету!

У ПВНЗ «Київський медичний університет» 28 серпня 2018 року відбулося розширене засідання Вченої ради, на якому почесним ректором професором Тумановим В. А. було проголошено звернення членів Вченої ради до президента ПВНЗ «Київський медичний університет» з пропозицією призначити доктора медичних наук, професора Івнєва Бориса Борисовича на посаду ректора Університету.

У виступі професор Туманов В. А. відзначив, що Борис Борисович проявив себе талановитим організатором, професійним керівником, який здатний організовувати колектив Університету. За час його роботи на посаді виконувача обов’язків ректора збільшилась кількість вітчизняних та іноземних студентів, що обрали для навчання наш Університет; створені умови для виконання освітніх та освітньо-наукових програм на високому професійному рівні з розробленням повного методологічного забезпечення та  використанням новітніх комп’ютерних технологій навчання. Розвивається післядипломна освіта.

На завершення виступу проф. В. А. Туманов запропонував схвалити рішення Вченої ради з пропозицією про призначення доктора медичних наук, професора Івнєва Бориса Борисовича на посаду ректора ПВНЗ «Київський медичний університет» та звернутися до президента ПВНЗ «Київський медичний університет» Поканевича О. В. з проханням призначити Бориса Борисовича на цю посаду в установленому порядку.

Пропозиція була прийнята одноголосно.

29.08.2018
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021