Приватний заклад вищої освіти “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” – це сучасний медичний виш, створений  завдяки співпраці 2 кращих приватних навчальних закладів України, Київського Медичного Університету та Університету імені Альфреда Нобеля (за даними osvita.ua – https://osvita.ua/vnz/rating/25714)
Відкрито набір на спеціальність 222 «Медицина». Студентів очікують індивідуальні місця, обладнанні навчальні лабораторії, практика з другого курсу  навчання та привітний професорсько-педагогічний склад, а ще підручники та доступ до симуляційного обладнання, що дасть змогу відпрацювати певні практичні навички в аудиторії. Важливо, що клінічні дисципліни викладатимуться на базах  медичних закладів міста.
Навчання у ДІМЗ відповідає європейським стандартам медичної освіти, а випускники отримують диплом державного зразка.
Маєте 150 балів з: біології або хімії? Тоді подавайте електронну заяву до нового медичного закладу освіти та навчайтеся за кращими світовими медичними практиками!
Контакти:
Tel: (099) 378-92-33
Сайт: dimh.kmu.edu.ua
22.07.2019
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021