Приватний заклад вищої освіти “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” – це сучасний медичний виш, створений  завдяки співпраці 2 кращих приватних навчальних закладів України, Київського Медичного Університету та Університету імені Альфреда Нобеля (за даними osvita.ua – https://osvita.ua/vnz/rating/25714)
Відкрито набір на спеціальність 222 «Медицина». Студентів очікують індивідуальні місця, обладнанні навчальні лабораторії, практика з другого курсу  навчання та привітний професорсько-педагогічний склад, а ще підручники та доступ до симуляційного обладнання, що дасть змогу відпрацювати певні практичні навички в аудиторії. Важливо, що клінічні дисципліни викладатимуться на базах  медичних закладів міста.
Навчання у ДІМЗ відповідає європейським стандартам медичної освіти, а випускники отримують диплом державного зразка.
Маєте 150 балів з: біології або хімії? Тоді подавайте електронну заяву до нового медичного закладу освіти та навчайтеся за кращими світовими медичними практиками!
Контакти:
Tel: (099) 378-92-33
Сайт: dimh.kmu.edu.ua
22.07.2019
ЖОВ
Екскурсія до Національного музею історії медицини
Екскурсія відбудеться 19 жовтня 2021 року о 16:00.
07 Жовтня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021