Презентація КМУ УАНМ для студентів Київського міського медичного коледжу та Київського коледжу міського господарства.

5 лютого 2015 року на базі Київського медичного Університету УАНМ пройшла зустріч зі студентами Київського міського медичного коледжу  (на чолі з зав. стоматологічного відділення КММК – Бойченко В.В.)  та Київського коледжу міського господарства (на чолі з зав. медичним відділом – Тимків М.В).
Не дивлячись на складні погодні умови, зустріч відбулась, студенти отримали корисну інформацію, ознайомилися з сучасною стоматологічною технікою на базі нашого Університету та виявили бажання продовжити навчання в нашому ВНЗ. Перед студентами виступили: президент КМУ УАНМ Поканевич О.В. та завідувачі кафедр, а саме:  д.м.н, професор, Дорошенко С.І. (завідувач кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії), д.м.н, професор Політун А.М.(завідувач кафедри терапевтичної стоматології) , д.м.н, доцент Якубова Інесса Ігорівна (завідувач кафедри дитячої терапевтичної стоматології), к.м.н., доцент Ушко Н.О. (завідувач учбової частини кафедри хірургічної стоматології). А також студенти стоматологічного факультетуКМУ УАНМ: голова студентської ради Тарас Горинь (студент 5 курсу), студдекан Степан Бойко (студент 5 курсу), Ярослав Степанов (студент 2 курсу, до речі, якій закінчив КММК №4 в 2014 році).
Випускники коледжів та викладачі, які були присутні на зустрічі мали змогу ознайомитись з організаціей навчально-педагогічного процесу на кафедрах стоматологічного факультету КМУ УАНМ. Також учасники заходу мали змогу оцінити те, що в нас індивідуальний підхід до кожного зі студентів, чого не має в жодному ВНЗ. За кавою та чаєм випускники коледжу мали можливість поспілкуватися з нашими студентами, а також отримали перший випуск газети «Медик» та зацікавились інформацією, як прийняти участь в конкурсі на отримання «Університетського гранту».

[slideshow_deploy id=’1700’]

05.02.2015
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024