ПОДІЇ | Всі Події

Практика у Польщі

В рамках Угоди про співробітництво між КМУ та шпиталем у місті Кнурів (Польща), 1 липня розпочато місячну лікарську практику студентів 4-го курсу медичного факультету.
Студенти мають можливість ознайомитися з роботою чотирьох відділень. Їхня найбільша зацікавленість – це хірургічне відділення. Після короткого тестування практикантів, польські фахівці виявляють не лише ознаки гостинності, а й почали  запрошувати молодших колег асистувати їм під час справжніх операцій.

Хочемо нагадати абітурієнтам та студентам, що тільки Київський медичний університет пропонує літню виробничу практику за кордоном, а саме – в Польщі. Наші сусіди вже близько 20 років працюють в рамках страхової медицини, тому ви зможете на власні очі побачити, як працюють медики в таких умовах, в чому полягають їхні функції. Звичайно, що будь-який досвід роботи за кордоном значно розширює культурні та професійні обрії, дає змогу зав’язати знайомства та спробувати працювати в лікарні європейського зразка. Також хочемо підкреслити, що, завдяки тісному партнерству із зарубіжними колегами, наші студенти дійсно асистують лікарям, повністю включаються в практичні процеси лікування,  а не лише проходять теоретичну підготовку чи курс лекцій. Запрошуємо до Київського медичного університету!

18.07.2016
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери